WARSZTATY "SPOTKAJ SIĘ Z NIEMIECKIM"

Magdalena Bucior-Długokęcka

Jak w ciekawy, zabawny sposób można uczyć się języka niemieckiego? Jak poznać nowe słownictwo i mieć z tego ogromną frajdę?

„Spotkaj się z niemieckim”! To cykl wydarzeń promujących język niemiecki, zaplanowany przez Instytut Goethego w Warszawie. Nauczycielki ze SP nr 1 i PSP nr 2 w Warce oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Chynowie: Magdalena Bucior-Długokęcka, Urszula Jaworska oraz Anna Pawelczyk wraz z wychowawczynią klasy 8b ze SP nr 1, Anna Górecką, zorganizowały wspólny wyjazd dla uczniów na tę niecodzienną imprezę plenerową.

Gry i zabawy ruchowe, puzzle, informacje o kursach i nauce języka niemieckiego, wizyta w niemieckim kiosku ze słodyczami oraz wiele innych atrakcji na scenie – to wszystko czekało naszych uczniów. Każdy uczestnik zbierał pieczątki, potwierdzające wykonanie zadań. Po zebraniu wszystkich potwierdzeń, uczniowie otrzymywali drobne upominki. Nasza młodzież wzięła również udział w quizie „Jak dobrze znasz Niemcy i język niemiecki” w aplikacji Kahoot. Zwycięzcą quizu został Mateusz Sabała z klasy 7a w SP nr 1. Uczeń otrzymał cenne nagrody! Gratulujemy!

Na zakończenie grał i śpiewał zespół Munich Supercrew – to moc i energia! Swoją muzyką dostarczył dużo pozytywnych i ciepłych emocji, a te, mamy nadzieję, pozostaną z naszymi uczniami na długo!:)

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

warsztaty_j_niemiecki1 warsztaty_j_niemiecki2

warsztaty_j_niemiecki3 warsztaty_j_niemiecki4 warsztaty_j_niemiecki5