32 FINAŁ WOŚP W SP1

FB SP 1 Warka

To był dzień pełen emocji i wrażeń. Do naszej szkolnej puszki udało nam się zebrać 9127,68 złotych. Taką kwotę zawdzięczamy wielu osobom, które na różnego rodzaju działania poświęcały swój czas.

W dniu finału odbyła się kawiarenka przygotowana przez rodziców dzieci z naszej szkoły we współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich w Bończy. Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców, którzy niestrudzenie pracowali przy obsłudze kawiarenki: pani Anna Pawelec, pan Mariusz Włodarczyk, Pani Irina Matiuk, Pani Justyna Makara oraz Pani Joanna Wodzińska oraz uczniów: Wiktor Piotrowski, Oskar Śmietański, Franciszek Pawelec, Mikołaj Makara oraz najmłodszy Aleksander Makara, a także rodziców, którzy przygotowali przepyszne ciasta, babeczki i inne słodkości na tą okazję.

Tego dnia odbyła się również część artystyczna. Na scenie swoje muzyczne i taneczne zdolności zaprezentowali: dzieci z klas 3, Teodor Sabała, Aleksander Nyrek, Szymon Wąsik oraz Krystian Bekasiewicz pod okiem pani Karoliny Nowak. Wszystkim artystom serdecznie gratulujemy występów oraz odwagi!

Elementem zbiórki były także różnego rodzaju licytacje prowadzone na funpage’u szkoły. Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy za ogromne serce! Anonimowy darczyńca wylicytowaną przez siebie aukcję (przedstawienie w wykonaniu @Animator ABC dziecka) postanowił przekazać na rzecz szkoły! Dziękujemy!

Pamiętajmy, że warto pomagać! Jednak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to nie tylko akcja charytatywna, ale wydarzenie, które jednoczy ludzi we wspólnym czynieniu dobra! A dobro zawsze wraca!

Słowa uznania należą się dla @Sztab WOŚP Warka na czele z szefową sztabu @Kamila Gostkowska, za organizację oraz koordynowanie wszystkich podejmowanych działań, tak aby finał oraz cała akcja mogła się odbyć bezpiecznie!

WOSP1 WOSP2 WOSP10

WOSP4 WOSP5 WOSP6