KARUZELA UCZUĆ

Eliza Chojecka

20.03 do naszej szkoły zawitali starsi uczniowie z CKZiU w Nowej Wsi by przedstawić młodzieży z klas 7 i 8 spektakl profilaktyczny pt. „Karuzela uczuć”.
Tematem przedstawienia były emocje, towarzyszące nam w codziennym życiu. Młodzi aktorzy w bardzo ciekawy sposób uświadomili widzom jak uczucia wpływają na działania i relacje z innymi ludźmi.
Bardzo dziękujemy pani dyrektor oraz uczniom z CKZiU za niezwykle interesującą i pouczającą lekcję.

W spektaklu zagrali uczniowie klas pierwszych, drugich oraz czwartych Technikum im. Tomasza Nocznickiego w Nowej Wsi. Za organizację przedstawienia odpowiadała pani pedagog Anna Wiktorowska oraz pani Paulina Kopczyńska a w koordynacji działań i prób pomagali jej nauczyciele: p. Marlena Chustecka, p. Judyta Grzelec oraz p. Łukasz Woźniak.

karuzela_uczuc1 karuzela_uczuc2 karuzela_uczuc3

karuzela_uczuc4 karuzela_uczuc5 karuzela_uczuc6