KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "TEDDY"

Eliza Chojecka

19 maja 2023 r. w Mazowieckim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Radomiu odbył się finał Międzynarodowego Konkursu Języka Angielskiego "Teddy" dla klas drugich i trzecich. Celem konkursu była integracja uczniów różnych narodowości poprzez propagowanie uniwersalności języka angielskiego jako narzędzia komunikacji.

Wśród uczestników konkursu pojawili się również uczniowie naszej szkoły wyłonieni w etapie szkolnym przez p. Anetę Sochę i Małgorzatę Gaweł-Wachnik.

Miło nam poinformować, że II miejsce w konkursie zdobyli Zofia Glinka oraz Franciszek Stępień a wyróżniony został Krystian Konarski.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

konkurs_z_angielskiego1 konkurs_z_angielskiego2 konkurs_z_angielskiego3

konkurs_z_angielskiego4 konkurs_z_angielskiego6 konkurs_z_angielskiego8

konkurs_z_angielskiego5 konkurs_z_angielskiego7 konkurs_z_angielskiego9 konkurs_z_angielskiego10 konkurs_z_angielskiego20

konkurs_z_angielskiego11 konkurs_z_angielskiego12 konkurs_z_angielskiego13