FINAŁ SZLACHETNEJ PACZKI

Magdalena Bucior - Długokęcka, Eliza Chojecka

To był prawdziwy weekend cudów! W sobotę 11 grudnia odbył się kolejny finał Szlachetnej Paczki, w którym MY- jako szkoła ponownie mieliśmy swój udział! Dzięki uczniom, rodzicom, nauczycielom naszej szkoły oraz zawodnikom i trenerom KS Warka rocznik 2013 - 2014 pomogliśmy potrzebującej rodzinie. W tym roku uszczęśliwiliśmy pana Marka - samotnego ojca i jego córeczkę. Udało się zrealizować wszystkie punkty z listy, a nawet więcej.

29 kartonów pojechało do Nowego Miasta nad Pilicą. Dziękujemy państwu Kindze i Tomaszowi Matyskom za udostępnienie auta, żeby dostarczyć paczkę do magazynu oraz pani Izie - wolontariuszce za współpracę i relację z przekazania darów. Były łzy wzruszenia i niedowierzanie. Szczera radość obdarowanych utwierdza w przekonaniu, że warto pomagać! Dziękujemy wszystkim za współpracę, zaangażowanie i za Wasze wielkie serca! Dobro powraca!

final_szlachetnej_paczki1 final_szlachetnej_paczki4

final_szlachetnej_paczki2 final_szlachetnej_paczki3