"ŻYWA LEKCJA PRZYRODY - ŚWIAT OWADÓW"

Eliza Chojecka

8 listopada 2023 r. mieliśmy okazję uczestniczyć w niezwykle fascynującej wystawie owadów. Ekspozycja, pełna żywych okazów i przeplatana licznymi ciekawostkami, dostarczyła nam niezapomnianych wrażeń.

Prowadząca pani z pasją przedstawiła różnorodność owadów, ich sposób zdobywania pożywienia oraz zwyczaje. Najciekawszym punktem programu był pokaz karaczana, którego dzieci mogły obserwować z bliska, a nawet pogłaskać. To wyjątkowe doświadczenie połączone z interesującymi opowieściami uczyniło lekcję przyrody niezwykle fascynującą.

Dzieci miały okazję nie tylko zdobyć wiedzę teoretyczną na temat insektów, ale także bezpośrednio zetknąć się z żywymi owadami. Spotkanie z karaczanem było nie tylko ekscytującym wyzwaniem, ale też doskonałą lekcją tolerancji i szacunku dla przyrody.

Żywa lekcja przyrody stała się niezapomnianym przeżyciem, poszerzając horyzonty wiedzy i rozwijając świadomość ekologiczną uczniów.

zywa_lekcja_przyrody1 zywa_lekcja_przyrody2 zywa_lekcja_przyrody3

zywa_lekcja_przyrody4 zywa_lekcja_przyrody5 zywa_lekcja_przyrody6