TŁUSTY CZWARTEK

FB SP 1 Warka

Tłusty Czwartek to święto wyczekiwane przez wszystkich! Bo w który inny dzień, jeśli nie właśnie w Tłusty Czartek, możemy sobie pozwolić na rekordową, słodką ucztę? Z marmoladą, z nadzieniem różanym, z likierem, z budyniem, z czekoladą, ze skórką pomarańczową, polukrowany lub oprószony cukrem pudrem, i wreszcie z dziurką w środku, czy klasyczny okrągły – wybór jest ogromny.

Wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły obchodzili tłusty czwartek zgodnie z tradycją, kosztując przepysznych pączków. Pączki błyskawicznie znikały, co świadczy o tym, jak były pyszne!

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców i Piekarni Kazana za słodki poczęstunek🍩, mniam...

Uczniowie wzięli również udział w zabawie, kto szybciej zje pączka nie używając rąk 🙂 Pączki z talerzyka oraz wiszące na sznurku 🙂 Zabawy było co nie miara 🙂

gfx_tlusty_czwartek1 gfx_tlusty_czwartek2 gfx_tlusty_czwartek3

gfx_tlusty_czwartek4 gfx_tlusty_czwartek5 gfx_tlusty_czwartek6