WIZYTA W MUZEUM IM. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO

Diana Siedlanowska
Anna Przybylska

6 marca klasa 2a i 3d wraz z wychowawczyniami Panią Dianą Siedlanowską i Anną Przybylską miała przyjemność gościć w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego na niezwykłej uroczystości - 279 rocznicy urodzin Kazimierza Pułaskiego. Uczniowie oglądali spektakl teatralny pt. "Morskie opowieści" przygotowany przez Teatr Katarynka a później uczestniczyli w warsztatach teatralnych przygotowanych przez aktorów. Było to niezwykłe doświadczenie dające wiele radości i satysfakcji - dzieci doskonale wcielały się w role i współpracowały z aktorami. Po przedstawieniu i wspólnej zabawie wszyscy skosztowaliśmy pysznego urodzinowego tortu. Bardzo dziękujemy Pani dyrektor muzeum Iwonie Stefaniak za zaproszenie i wspaniałą zabawę.

morskie_opowiesci1 morskie_opowiesci2

morskie_opowiesci3 morskie_opowiesci4