JASEŁKA 2023

Eliza Chojecka
Zbigniew Tomczyk

22 grudnia w naszej szkole odbyły się wyjątkowe jasełka, które były rezultatem współpracy wychowawców klas trzecich: p. Joanny Chodeckiej, p. Izabeli Łuczak, p. Anny Przybylskiej oraz p. Ewy Wiewióry. Oprawę muzyczną przygotowała p. Karolina Nowak.

Niezwykłą atmosferę wydarzenia podkreślił perfekcyjnie wykonany taniec z szarfami, przygotowany przez panie Izabelę Łuczak i Annę Przybylską.

Podczas przedstawienia na scenie pojawiły się znane postaci biblijne, ożywiając opowieść o narodzinach Jezusa. Publiczność doceniła wspaniałą grę aktorską uczniów, piękne stroje oraz barwną scenografię gromkimi brawami.

Każdy moment przedstawienia był pełen magii i poruszył wszystkich oglądających. Jasełka nie tylko stanowiły okazję do prezentacji zdolności uczniów, ale były także świadectwem ich zaangażowania, pracy zespołowej i kreatywności.

Dziękujemy wszystkim osobom, które miały swój udział w przygotowanie tego wyjątkowego przedstawienia!