KREATYWNIE W DNIU KROPKI

Dorota Stefańczyk, Eliza Chojecka

15 września w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, podczas którego skupiamy się na rozwoju swoich talentów, pasji oraz wiary w siebie. Tego dnia w naszej szkole mile widziane były ubrania w kropki a także inne "kropkowe" akcenty, takie jak sztuczne piegi.

Do zabawy włączyli się także nauczyciele, którzy zaangażowali uczniów w zajęcia, mające na celu pomoc w odkryciu mocnych stron dzieci. Uczniowie wykonywali kreatywne prace plastyczne z kropką w roli głównej oraz obejrzeli film pt. „Kropka”. Uczniom bardzo spodobała się opowieść o Vasti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości.

To był dzień pełen atrakcji, jednak zdecydowanie największy entuzjazm wywołała ścieżka aktywności ruchowej – „Aktywna zabawa z kropką”, czyli idealne połączenie gimnastyki ze świetną zabawą. Wrażenia i emocje możemy podziwiać na zamieszczonych zdjęciach. Po obchodach Dnia Kropki wiemy jedno: każdy z naszych uczniów ma ogromny talent, musi tylko uwierzyć w siebie!

dzien_kropki1 dzien_kropki2 dzien_kropki3

dzien_kropki4 dzien_kropki6 dzien_kropki7