ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/23 KLAS 8

Eliza Chojecka
Zbigniew Tomczyk

23 czerwca 2023 r. o godzinie 9:15 tegoroczni ósmoklasiści po raz ostatni jako uczniowie pojawili się w murach naszej szkoły. Był to dla nich wyjątkowo radosny dzień, chociaż w niejednym oku zakręciła się łezka... Po przemówieniu Pani Dyrektor oraz zaproszonych gości nadszedł czas na wręczenie nagród dla tych, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce. Szczególny powód do dumy miał Szymon Mrozowski z klasy 8a, który dzięki swojej ciężkiej pracy otrzymał tytuł "Primus Inter Pares" - pierwszego między równymi. Po uroczystości w sali gimnastycznej, młodzież udała się do swoich klas aby odebrać świadectwa, spędzić ostatnie wspólne chwile w SP1 w Warce i pożegnać się ze swoimi wychowawcami.

Wszystkim naszym absolwentom życzymy udanych wakacji i samych sukcesów w dalszej karierze edukacyjnej.