ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

Paulina Sieradzan

7 kwietnia w ramach promocji zdrowego żywienia dzieci z wszystkich grup samodzielnie przygotowali pyszne śniadanie z przyniesionych ze sobą produktów. Można śmiało powiedzieć, że zadanie wykonali doskonale. Kanapki były nie tylko smaczne i zdrowe, ale też pięknie ozdobione. Okazało się też, że dzieci jednak lubią warzywa, a najlepiej smakują kanapki wykonane własnoręcznie, dlatego nawet największe niejadki zjadały swoją porcję z wielkim apetytem.

Grupa 0A

swiatowy_dzien_zdrowia_w_op_a1 swiatowy_dzien_zdrowia_w_op_a2

swiatowy_dzien_zdrowia_w_op_a3 swiatowy_dzien_zdrowia_w_op_a4 swiatowy_dzien_zdrowia_w_op_a5

swiatowy_dzien_zdrowia_w_op_a6 swiatowy_dzien_zdrowia_w_op_a7