MALUCHY W ZOO

Agnieszka Skrzypczak

12 maja najmłodsze przedszkolaki pojechały na wycieczkę do ZOO w Warszawie. Pogoda na ten dzień była wprost wymarzona – świeciło słońce, niebo było błękitne, a dzieci uśmiechnięte i pełne werwy. Zwiedzając ogród zoologiczny przedszkolaki poznały wiele gatunków zwierząt pochodzących z różnych stref klimatycznych świata. Bardzo wesoło było w ogrodzie, ciekawie w akwarium, a śmiesznie w małpiarni. Wycieczka do zoo była doskonałą lekcją przyrody dla naszych przedszkolaków. Udało nam się również obejrzeć pokaz karmienia uchatek, który wzbudził wiele emocji. Podczas pobytu w ZOO znalazł się czas na odpoczynek i igraszki na placu zabaw. Maluszki bardzo dzielnie spacerowały i podziwiały wszystko co ich otaczało, dlatego najmłodszych spotkała zasłużona nagroda: LODY! Zwieńczeniem wycieczki była wizyta w Mc Donalds z niespodzianką w "Haapy Meal". Pełne nowych wrażeń, maluchy wróciły całe i zdrowe do przedszkola.

Maluchy w ZOO