MANNEQUIN CHALLENGE

Magdalena Bucior-Długokęcka

UWAGA! ZGODNIE Z ZAPOWIEDZIĄ MAMY TO!
Zatrzymany kadr, kamera przechodzi od jednej osoby do drugiej, ktoś stoi, ktoś siedzi, ktoś zastygł w połowie wypowiadanego zdania… Zastanawiacie się pewnie, o co chodzi…? To nasz tegoroczny sposób na świętowanie Europejskiego Dnia Języków Obcych. Z tej okazji postawiliśmy przez naszymi Uczniami nietypowe wyzwanie. Mannequin Challenge to krótki filmik, na którym ludzie udają, że są manekinami i zastygają w bezruchu, podczas gry w tle gra muzyka. Klasy biorące udział w tej nietypowej akcji musiały się zorganizować, współpracować, dopasować pozy, a przede wszystkim w kreatywny sposób zaprezentować jedno z państw europejskich. Czy się udało? Z pewnością! Najważniejsze jednak jest to, że Mannequin Challenge nie da się zrobić w pojedynkę! Tu każdy uczestnik musiał odegrać swoją rolę, zatem efekt końcowy to zespołowy sukces naszych Uczniów i naszej Kadry! A samo nagranie to ponad wszystko wspólna zabawa, której w ostatnim czasie tak bardzo nam brakowało!

HTML: Z. Tomczyk