DZIECIĘCE ZAWODY BIEGOWE "MAŁY KAZIO"

Katarzyna Szeląg-Luśniewska
Katarzyna Szeląg-Luśniewska, Eliza Chojecka

3 października 2021r. 40 uczniów z naszej szkoły zebrało się na stadionie lekkoatletycznym w Warce, by wziąć udział w dziecięcych biegach "Mały Kazio" zorganizowanych przez klub sportowy Start Pułaski Warka.

Impreza miała na celu rozpowszechnianie wśród dzieci i młodzieży tradycji sportowych oraz rozwijanie potrzeby całożyciowej troski o zdrowie i kondycję fizyczną. Zawody rozpoczęły się wspólnym biegiem wokół stadionu, po czym na murawie odbyła się rozgrzewka dla wszystkich uczestników spotkania.

Biegi rozegrano w kilku kategoriach wiekowych z podziałem na płeć. Klasy "0", 1 – 2, 3- 4, 5 – 6, oraz 7 – 8.

Tego dnia nasi uczniowie kilkukrotnie stawali na podium:

W kategorii klas „0” I miejsce - Konstancja Tuszyńska

W kategorii 1 – 2 - dziewczęta III miejsce Maria Oktabowicz

W kategorii 1 – 2 - chłopcy I miejsce - Ksawery Wójcik, II miejsce - Filip Janusik

W kategorii 3 – 4 – dziewczęta III miejsce - Maja Kobusińska

W kategorii 3 – 4 – chłopcy I miejsce – Mikołaj Łuczak

W kategorii 5 – 6 – dziewczęta II miejsce – Adrianna Szafarz

W kategorii 7 – 8 – dziewczęta I miejsce – Anna Strzelczyk, III miejsce – Zuzanna Zielińska

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim medalistom oraz uczestnikom zawodów. Życzymy dalszych sukcesów sportowych!

maly_kazio2 maly_kazio4

maly_kazio5 maly_kazio6