DO ZOBACZENIA SZKOŁO... WITAJCIE WAKACJE!

Zbigniew Tomczyk
Eliza Chojecka

19.06.2019r. po długich miesiącach ciężkiej pracy nadszedł czas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2018/2019.

Po pięknym występie artystycznym, przygotowanym przez p. Joannę Wembergier oraz klasę IIb, najlepsi uczniowie zostali wyróżnieni świadectwami z biało-czerwonym paskiem oraz nagrodami za godne podziwu wyniki w nauce i zachowanie.

Dyplomy wraz z nagrodami otrzymali również uczniowie, którzy w ciągu tego roku szkolnego brali udział w konkursach przedmiotowych, sportowych, a także organizowanych akcjach charytatywnych.

Po głównej uroczystości w sali gimnastycznej, dzieci pożegnały się z wychowawcami, nauczycielami i tym samym rozpoczęły… WAKACJE!

Gratulujemy wszystkim uczniom promocji do następnej klasy oraz życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!