WITAJ WARSZAWO!

Mariola Kaczmarek
Katarzyna Najmoła – Kamińska

Dnia 04.10.2018r. grupy 0A i 0C wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę do Warszawy.

W planie był teatr Guliwer i sztuka „Przyjaciel Automateusza” oraz Manufaktura cukierków.

Sztuka teatralna podobała się dzieciom, ponieważ były momentu śmiechu ale także grozy i zaciekawienia. Najważniejsze jednak było to, że byliśmy bardzo blisko aktorów – na wyciągnięcie ręki.

W Manufakturze cukierków każde dziecko mogło własnoręcznie wykonać lizaka, co wzbudziło ogromne zaciekawienie i każdy z niecierpliwością czekał na swoją kolej.

Zobaczyliśmy również, jak na co dzień pracuje się w Manufakturze cukierków i jak powstają tam cukierki. Na koniec dzieci otrzymały drobne słodkości oraz swojego lizaka!

W drodze powrotnej rozmowom nie było końca, humory tak dopisywały dzieciom, że zaczęły śpiewać piosenki puszczane przez naszego kierowcę!

A oto dowód naszej wspaniałej zabawy.

Wychowawcy:
Mariola Kaczmarek – 0A