TARGI EDUKACYJNE

Zbigniew Tomczyk
Agnieszka Batte-Masiak

W piątek, 22 marca już po raz kolejny w naszej szkole odbyły się „Targi Edukacyjne” dla uczniów klas trzecich szkół gimnazjalnych oraz ósmych szkół podstawowych. Odwiedzający targi mogli zapoznać się z bogatą ofertą biorących w nich udział szkół średnich z Warki, Nowej Wsi, Jasieńca, Góry Kalwarii, Białobrzegów oraz Garbatki Letnisko.

Zorganizowane już po raz czwarty targi cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów oraz ich rodziców tym bardziej, że w tym roku o miejsca w szkołach średnich będą się ubiegać dwa roczniki. Jak co roku szkoły zaprezentowały się w sposób bardzo atrakcyjny, uzyskane przez uczniów informacji z pewnością pomogły im dokonać właściwego wyboru i kontynuować naukę w placówce najbardziej odpowiedniej ich zdolnością i aspiracjom.