21 XI ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

Aleksandra Gajewska Kuna

Jak co roku w dniu 21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Cały dzień szkolne korytarze rozświetlały plakaty z hasłami dotyczącymi Wzajemnej Życzliwości i Pozdrowień. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1, Grono Pedagogiczne oraz pracownicy szkoły zostali poczęstowani w tym dniu symbolicznym jabłkiem, za które serdecznie dziękujemy pani Ani Gabler. Ponadto uczniowie wraz z opiekunem Aleksandrą Gajewską – Kuną wyszli także na ulice naszego miasta aby złożyć życzenia, poczęstować symbolicznym jabłkiem oraz obdzielić uśmiechem mieszkańców Warki. Był to niezapomniany dzień w naszej szkole z przesłaniem, by każdego dnia witać się serdecznie, być dla siebie życzliwym i uśmiechać się do siebie jak najczęściej.