DZIEŃ SPORTU - DZIEŃ DZIECKA 2019

Joanna Wembergier, Zbigniew Tomczyk
Joanna Wembergier

Tradycyjnie jak co roku, czerwiec jest miesiącem, w którym w naszej szkole organizowany jest dzień sportu połączony z Dniem Dziecka. W tym roku szkolnym był to dzień 3 czerwca.

Uczniowie klas młodszych rywalizowali w rozgrywkach gry w „Dwa ognie”. Trzeba przyznać, że walka była zacięta. Ostatecznie I miejsce zdobyła klasa 2b, II miejsce klasa 1d, natomiast III miejsce – równorzędne, klasy 1a i 1c. Rozgrywki zorganizowała p. Joanna Wembergier

Reprezentacja klas 5 rozegrała mecz mini piłki nożnej z reprezentacją klas 6. Dziewczęta z kl. 5 wygrały 2:1, natomiast chłopcy z kl.6 wygrali po karnych 6:5Odbył się także mecz międzyklasowy klasy 5c z reprezentacją dziewcząt z klas 7 i 8, który zakończył się wynikiem 0:2 dla dziewcząt.

Uczniowie klas 7,8 i 3 gimnazjum wzięli udział w turnieju piłkarskim.
I miejsce zajęła 1 drużyna 3kl. gimnazjum – 9 pkt.
II miejsce zajęła 1 drużyna kl. 7 i 8 – 6 pkt.
III miejsce zajęła 2 drużyna klas gimnazjum – 3 pkt.
IV miejsce zajęła 2 drużyna kl. 8 – 0 pkt.
Rozgrywki zorganizował i sędziował p. Wacław Curyło

Rada Rodziców jak zawsze pamiętała o święcie Dnia Dziecka i przygotowała dla wszystkich uczniów słodką niespodziankę.