Zbigniew Tomczyk
Eliza Chojecka

12.10.2018r z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie klas IIIa i IIIc gimnazjum oraz klasy 5a z pomocą p. Anny Ambroży i p. Dominiki Tomaszewskiej przedstawili zabawne fragmenty wybranych lekcji. Lekko przerysowane pomysły współczesnej młodzieży, z jakimi muszą radzić sobie nauczyciele, pozwoliły wszystkim z dystansem spojrzeć na szkolną rzeczywistość. Na koniec występów, przy akompaniamencie naszego niezastąpionego chóru pod kierunkiem p. Magdaleny Brzozowskiej, uczniowie uhonorowali nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły dyplomami za zasługi w różnych kategoriach.

W imieniu wszystkich nagrodzonych, dziękujemy za przepiękne słowa wdzięczności. Oczywiście pamiętamy, że Dzień Edukacji Narodowej dotyczy nie tylko dorosłych, dlatego:

NAGRODĘ
w kategorii