"FARMA ILUZJI" - WYCIECZKA PIERWSZAKÓW

Joanna Wembergier

W dniu 28 maja uczniowie klas pierwszych spędzili aktywnie czas w Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji”. To niesamowite miejsce, gdzie zabawa łączy się z nauką znajduje się we wsi Mościska.

Po farmie oprowadziła nas pani przewodnik, która pokazała i objaśniła wszystkie trudne do zrozumienia zjawiska. Na uczniach największe wrażenie zrobił tunel zapomnienia i krzywy domek. Podczas lekcji iluzji pierwszoklasiści mogli doświadczyć niezwykłych przeżyć i przekonać się, że czasem nasz umysł też nam płata figle.

Swoją niespożytą energię dzieci rozładowały na wielkim placu zabaw, który oferuje niezliczoną ilość atrakcji: trampoliny, karuzele, park linowy i wiele innych. Warto zaznaczyć, że dzieci mogły korzystać ze wszystkich atrakcji bez ograniczeń...

Wycieczka była bardzo udana, dzieci w dobrych humorach wróciły do Warki.

foto foto