WYCIECZKA Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Beata Krawczyk
Mikołaj Wrzesiński VIb

Klasy VIb i VIIa wraz z panią Beatą Krawczyk, Agnieszką Skrzypczak i Beatą Szymańską już po raz ostatni w tym roku szkolnym wybrały się na wycieczkę. 4 czerwca 2018 roku wcześnie rano spod szkolnych murów wyruszyły wprost do Łodzi. Po dwóch godzinach uczniowie dotarli do pierwszego punktu wycieczki, czyli szkoły tańca „Egurrola Dance Studio”.
      Po 45 minutach wyczerpującej zabawy uczestnicy musieli opuścić miejsce, aby udać się do drugiego punktu trasy, jakim były warsztaty filmowe. Uczniowie zgodnie stwierdzili, że jest to niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się robić pierwszorzędne animacje. Wszyscy podzielili się na grupy, aby praca przebiegała sprawniej i efektywniej. Po 30 minutach wszystko było gotowe. Uczestnicy wycieczki mogli obejrzeć swoje prace.
      Po warsztatach uczniowie ruszyli na spacer ulicami pięknej Łodzi. W międzyczasie pani przewodnik opowiadała o budowlach i miejscach ważnych dla Łodzi. Po tych wszystkich atrakcjach przyszedł czas na wyczekiwany posiłek, jakim był obiad w łódzkiej manufakturze. Potem wycieczka ruszyła do Warki, aby około godziny 19.30 zakończyć wesoły dzień.