FESTIWAL KULTURY BRTYJSKIEJ

Zbigniew Tomczyk, Natalia Maciak (2A)
Aneta Socha, Anna Ambroży

Tradycyjnie, już po raz kolejny w Szkole Podstawowej nr 1 dnia 21 lutego 2018 r odbył się Festiwal Kultury Brytyjskiej. W latach ubiegłych to gimnazjaliści prezentowali umiejętności językowe, ale tym razem udało się porwać na scenę również młodszych uczniów naszej społeczności. Tegorocznym tematem przedstawienia była lekcja w szkole angielskiej. Występujący pokazali w humorystyczny sposób, jak mogą się odbywać zajęcia z poszczególnych przedmiotów i co ważniejsze, wszystko było prezentowane w języku angielskim. Oprócz dekoracji, pięknych strojów oraz dobrej gry aktorskiej, uczniowie mieli okazję pochwalić się świetną znajomością języka angielskiego. W bardzo ciekawy sposób pokazali w „ich oczach" nowoczesne prowadzenie lekcji w języku angielskim. To uczniowie pod kierunkiem nauczycieli p. Anety Sochy i p. Elizy Chojeckiej byli pomysłodawcami tematu festiwalu. Występ „porwał" widownię i mamy nadzieję, że w kolejnych latach będziemy mogli podziwiać kolejne, oryginalne pomysły naszych poliglotów.

HTML, CSS: Cezary Petryka (2A)
EDYCJA FOTO: Natalia Maciak (2A)