BAL KARNAWAŁOWY - KLASY

Rozalia Skrzypczak (3F)

Dnia 08.02.2018 roku w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów S.P nr 1 w Warce. Impreza miała miejsce na pięknie przystrojonej sali gimnastycznej.

Jak na karnawał – trzeba się było przebrać. Dzieciaki miały przeróżne stroje, począwszy od księżniczek na Shreku kończąc. Było wielu Lordów Vaderów, a żeby był jeszcze większy miszmasz, znalazły się nawet dwa pasiaste tygryski. Nasi DJ-e puszczali same znane piosenki. Żaden bal karnawałowy nie byłby balem bez hitu muzycznego „Miłość w Zakopanem” Sławomira, czy jakże legendarnych Kaczuszek i Macareny.

Aby dzieciaki spędziły jeszcze ciekawiej czas zostały zwołane starsze dziewczyny z gimnazjum i podstawówki. Wymyślały różne układy, dzięki czemu taniec nie był nudny.

Przedstawiam klasy 0-3 we wspaniałych przebraniach i kreacjach.