SZKOLNY KONKURS "BĄDŹ BEZPIECZNY NA DRODZE"

Zbigniew Tomczyk

W naszej szkolę odbył się Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym „Bądź bezpieczny na drodze”. Organizatorami konkursu byli nauczyciele zajęć technicznych: Agnieszka Skrzypczak, Zbigniew Tomczyk i Bogumił Szczepanik. Głównymi celami konkursu było:

• rozwijanie i popularyzowanie wśród dzieci świadomości bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym w charakterze pieszego, pasażera i kierującego rowerem lub motorowerem;
  • rozwijanie poczucia odpowiedzialności za zdrowie, bezpieczeństwo własne i innych użytkowników dróg;
  • samodzielne pogłębianie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego przy wykorzystaniu różnych źródeł informacji, w tym technologii komputerowej.

Regulamin Konkursu „Bądź bezpieczny na drodze” można zobaczyć tutaj

Nagrodami w konkursie sponsorowanym przez InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń SA Vienna Insurance Group były dyplomy i nagrody rzeczowe (książki "Pierwsza Pomoc" oraz kamizelki odblaskowe z nadrukiem logo szkoły i sponsora).

Wyniki konkursu

• W klasach gimnazjalnych wyróżnienia otrzymali: Sylwia Górecka (3B), Zuzanna Gut (3B), Michał Białoskórski (3C)
  • W klasach IV SP wyróżnienia otrzymali: Nina Kościanek (4A), Gabriela Woźniak (4C), Filip Pułapa (4B)
  • W klasach V SP wyróżnienia otrzymali: Lena Wasilewska (5A), Eryk Woźniak (5A), Oliwia Mirowska (5B), Karol Gabler (5B), Igor Marciniak (5B) Agata Piechota (5C), Dawid Żeromiński (5C), Oliwier Krześniak (5C)
  • W klasach VI SP I miejsca zajęli: Jakub Tkaczyk (6A), Bartłomiej Kot (6B), Łukasz Kucharski (6C), II miejsca: Laura Wrzesińska (6A), Krzysztof Kasprzak (6B), Grzegorz Górski (6C), III miejsca: Igor Zieliński (6A), Jakub Zająć (6A), Mikołaj Wrzesiński (6B), Julia Krawczyk (6C)

Nagrody zostały wręczone na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2017/2018. Gratulujemy!

Sponsorem nagród w konkursie
"BĄDŹ BEZPIECZNY NA DRODZE" jest
InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń SA
Vienna Insurance Group.

Dyplomy oraz logo szkoły na kamizelkach odblaskowych zaprojektowała p. Agnieszka Tomczyk.