MIKOŁAJKOWA WYCIECZKA

Klasa VIb
Mikołaj Wrzesiński VIb

Klasy VIb i VIIa wybrały się na szkolną wycieczkę pod opieką pani Beaty Krawczyk, Agnieszki Skrzypczak oraz Beaty Szymańskiej. W dniu 8 grudnia 2017 roku o 8.00 spod szkolnych murów wyruszył autokar, kierując się wprost do Warszawy.
      Po godzinie jazdy dotarliśmy do pierwszego punktu wycieczki – Telewizji Polskiej. Wszyscy byliśmy podekscytowani zwiedzaniem tego szczególnego miejsca. Zajrzeliśmy do studia, z którego nadawany jest poranny program Pytanie na śniadanie. Sprawdziliśmy również, jak wygląda stanowisko pracy komentatorów sportowych. Trafiliśmy też do studia programu Jaka to melodia, gdzie mogliśmy dowiedzieć się jak wygląda realizacja programu od strony technicznej. Niestety, czas w Telewizji Polskiej szybko minął i nim spostrzegliśmy się, musieliśmy wracać do autokaru. Nie byliśmy jednak smutni, gdyż optymizmem napawała nas myśl o czekających na nas kręglach. Zabawa w kręgielni sprawiła nam dużo radości, wywołała mnóstwo pozytywnych emocji. Po wysiłku, nasze wygłodniałe brzuchy zaprowadziły nas do McDonalds’a. Solidnie posileni wyruszyliśmy do kina na polską komedię "Listy do M 3" - seans, który rozbawił nastolatków i dorosłych.
      Niestety była to już ostatnia atrakcja naszego wyjazdu. Lekko zmęczeni, ale uśmiechnięci powróciliśmy do Warki. Mimo, że wyjazd jest już przeszłością, nie mamy powodu do smutku, bowiem nasze przemiłe nauczycielki na pewno wymyślą kolejną, równie ciekawą wycieczkę, która zapewni szerokie uśmiechy na naszych twarzach.