JASEŁKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1

Zbigniew Tomczyk
Beata Wolska

Tegoroczne jasełka tuż przed samymi świętami Bożego Narodzenia, tj. 21.XII.2017 r. wprowadziły nas w radosny nastrój oczekiwania. Klasy trzecie przy udziale chętnej i zdolnej młodzieży gimnazjalnej wystawiły udane przedstawienie zatytułowane „Między niebem, a piekłem”. Kolejną powtórką niosącą zapewne jeszcze większe wrażenia, dzięki efektom świetlnym i spektakularnej grze młodych aktorów były występy w dn. 03 stycznia 2018 r. o godz.17.00. Wieczorna pora pozwoliła całym Rodzinom uczestniczyć w tak ważnym dla nas wydarzeniu. Całość przedsięwzięcia wspomagał chór szkolny. Wzruszająca chwilą był występ naszej uczennicy Wiktorii Rączka, która przy akompaniamencie gitarowym swojego taty Dariusza zaśpiewała nam cudną pastorałkę „Zaśnij Królu”. Scenariusz jasełkowy ukazywał naszą codzienną walkę dobra ze złem.Finał jest nadzieją na lepsze jutro i zwycięstwo maleńkiego dziś nam tu narodzonego!

HTML, CSS: Cezary Petryka (2A)
EDYCJA FOTO: Natalia Maciak (2A)