WIADOMOŚCI W ROKU SZKOLNYM 2021-2022

Drogie dzieciaki!!!
Życzymy Wam uśmiechów, szczerych przyjaciół i pomyślności, która wypełni każdy Wasz dzień.
Najlepsze życzenia z okazji Dnia Dziecka składa Dyrekcja Szkoły.

Dzień Dziecka2
solidarni_z_ukraina

Оголошення
В днях 11-13.04.2022 року запрошуємо Батьків українських дітей подати заяву до Початкової Школи 1 (Szkoly Podstawowej 1) про зарахування. Заяви приймаються в секретаріаті школи .
Від 20 квітня українські діти запрошуються до призначених їм класів. Інформація в секретаріаті школи.
Дирекція школи

Życzenia od Dyrekcji Szkoły

Życzenia od Rady Rodziców

Życzenia SU

Życzenia od Samorządu Uczniowskiego

Życzenia od Nouczycieli i Uczniów

Życzenia od Nauczycieli i Uczniów

W ostatnim tygodniu uczniowie naszej szkoły przygotowywali się do Święta Niepodległości pod kierunkiem p. Piotra Pietrzaka oraz p. Magdaleny Wąsik
(oraz z pomocą wychowawców klas najmłodszych). Efekty wspólnych działań można zobaczyć na załączonym filmie.
Na drugim filmie uczennice naszej szkoły pod kierunkiem p. Magdaleny Brzozowskiej wykonują pieśń "My Pierwsza Brygada".

11_listopada_1

11_listopada_2

W dniu 18 października (poniedziałek) nasze Pierwszaki złożą uroczyste ślubowanie oraz wystąpią z repertuarem przygotowanym na tę okoliczność.
Uroczystości rozpoczną się według ustalonego porządku:
8.30-10.00- KL.1 B
10.00-11.30- KL.1 D
11.30-13.00- KL.1 A
13.00-14.30- KL.1 C
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

zyczenia_dzien_chlopaka
W ramach działań Samorządu Uczniowskiego żeńska część społeczności szkolnej postanowiła złożyć życzenia swoim Kolegom w nieco inny sposób:)
(wyk. Alesja Regulska)

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kandydatami startującymi w wyborach do Samorządu Uczniowskiego.
Wybory odbędą się w najbliższą środę, tj. 29 września 2021r.

wybory

Rozpoczęcie Roku Szkolnego dla oddziału przedszkolnego odbędzie się 1.09.2021r (środa) o godz. 9.00 bez udziału Rodziców, w tym dniu będziemy pracować w godz. 8.00-13.00, w tym dniu będzie również funkcjonować świetlica. Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na Zebranie organizacyjne oddziałów przedszkolnych, które odbędzie się w dniach 1,2.09.2021r w sali gimnastycznej z podziałem na grupy: 0a- 0b-2.09 godz. 17.00 0c-1.09 godz. 16.00 0d-2.09 godz. 16.00 0e-1.09 godz. 15.00 Uprzejmie prosimy, aby na zebraniu pojawił się tylko jeden Rodzic. Rodzice zobowiązani są do przestrzegania procedur bezpieczeństwa. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek na terenie Szkoły oraz zachowaniu odpowiedniego dystansu społecznego. Termin zebrania organizacyjnego grupy 0 a podamy w późniejszym terminie.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!!!

Z uwagi na wyjątkową sytuację w kraju spowodowaną zagrożeniem koronawirusem uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w 2021/22 odbędzie się w środę 1 września 2021 r. w nieco zmienionej formie. Uczniowie spotkają się z wychowawcą w klasach zgodnie z ustalonym harmonogramem i zasadami, mającymi zapewnić bezpieczeństwo. Podstawowa kwestia dotyczy wchodzenia do szkoły i jej opuszczania wyznaczonymi, specjalnie ponumerowanymi wejściami...

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego

Ministerstwo Edukacji i Nauki.
Od 1 września wszyscy uczniowie i słuchacze będą uczyć się w szkole na zasadach sprzed pandemii. Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek podpisał rozporządzenia w tej sprawie. Więcej informacji w komunikacie:

solidarni_z_ukraina
egzamin_karta